Klimatizace 

Lepší klima pro Vás.

Klimatizace, v dnešní době téměř již standard v domácnostech a kancelářích. Nabízí se v řešení splitová klimatizace (jedna místnost) a multisplitová klimatizace (více místností). Skládá se z vnitřní, popřípadě více vnitřních a jedné venkovní jednotky, které jsou mezi sebou propojeny předizolovaným měděným potrubím a kabeláží. Splitová klimatizace je nejčastěji volena zákazníky a nabízí nejvíce možností. Nabídneme vám mnoho různých designů a nepřeberné množství funkcí. Jsme připraveni vám poradit a doporučit nejvhodnější řešení.

Jak to vše probíhá...

Před montáží

Zdarma a nezávazně Vám zpracujeme cenovou nabídku. Stačí nás jen kontaktovat. Na základě informací, které si předáme, Vám můžeme zpracovat cenovou nabídku, popřípadě se domluvíme na návštěvě našeho technika u Vás doma.


Instalace

Pokud se rozhodnete pro realizaci s naší firmou a vyberete si jednu z variant cenové nabídky, najdeme pro Vás nejbližší možný termín instalace, který Vám bude vyhovovat. Naší prioritou je čistota na pracovišti, výborná kvalita provedené práce, výsledná spokojenost zákazníka.


Servis

Provádíme záruční i pozáruční servis u všech námi dodávaných tepelných čerpadel. Nabízíme prodlouženou záruku na 5 a 10 let, která je podmíněna prováděním každoročních preventivních prohlídek tepelných čerpadel a klimatizací.


U-Crown

Ray

J-Smart

Amber

Vision

Freedom

Lomo

Focus Plus

G-Tech

Spectrum

Air Purifier

Fairy

Spectrum černá

Artcool

Bora

Spectrum Plus

Deluxe


Tundra

Daiseikai 9

Wind Free Comfort

Flare

Seiya

Wind Free Avant

Flexis

Haori

Wind Free elite

Flexis černá

Shorai Premium

AR35


Dawn

Suzumi Plus

Cebu

Jade

Mirai

Luzon


Všechny produkty najdete také v našem e-shopu

Neváhejte nás kontaktovat.

V případě zájmu Vám zdarma vypracujeme cenovou nabíku a společně najdeme vhodné řešení. Jsme tu pro Vás a rádi zodpovíme vaše dotazy.

Chlazenitopeni

Chatařská 601, Liberec 463 12

Provozní doba

Pondělí - Pátek: 8:00 - 15:00

+420 733 694 947

info@chlazenitopeni.cz

Provádíme dodávku a montáž

  • Klimatizačních jednotek
  • Tepelných čerpadel
  • Chladících boxů
  • Mrazících boxů
  • Chladících zařízení

Nabízíme také servis

  • Klimatizací
  • Tepelných čerpadel
  • Chladících zařízení
  • Pravidelné servisní prohlídky